Rauchfuss a Löffelmann řádili v Gavě na Copa Catalana!!!

Rauchfuss a Löffelmann řádili v Gavě na Copa Catalana!!!

18. 03. 2024 | Parádní zastávkou pro náš tým byl závod v Gavě - Barceloně, který je součástí série Copa Catalana.

Rauchfuss a Löffelmann řádili v Gavě na Copa Catalana!!!

Parádní zastávkou pro náš tým byl závod v Gavě - Barceloně, který je součástí série  Copa Catalana. V sobotním závodě cross country UCI C2 kategorie se ukázala Karla Löffelmann, která po tuhém boji zvládla hlavně takticky všechny soupeřky a dojela si pro vítězství. Na její úspěch navázal Marek Rauchfuss, který  prohrál souboj o vítězství až v samém závěru a druhé místo v silné konkurenci je parádní vizitkou na startu sezóny. Ani dva mladíci v sestavě neudělali ostudu a Skála s Bartůnkěm dlouho nakukovali do top 10, ale nakonec 11 a 12 místo bylo jejich maximem.
 
Nedělní marathón BTT cup byl už jen v režii našeho Marka Rauchfusse, který si s konkurencí doslova pohrával. Dlouho držel náskok 25 sec a strojovým tempem si přijel v náročném terénu pro vítězství. Tečku za vystoupením v Gavě udělal mladý Marek Bartůněk. Zůstal časově jen těsně za pódiem na 6.místě a byl překvapením závodu. Jaromír Skála závod protrpěl a dojel do cíle až za 30 tkou. Pro nachlazení se na start nepostavila Karla Löffelmann, která se soustředí na další závod v Coro de Amund poblíž Girony, kde budeme opět startovat  v plném počtu.
 
výsledky XCO Gava muži:
1. Cullell Estape Jofre              ESP   BH Coloma team
2. Rauchfuss Marek               CZE   Česká spořitelna - Accolade cycling team
3. Carvacho Sevilla  Didac       ESP   Irontech - Technic 
 
11. Jaromír Skála            CZE            Česká spořitelna - Accolade cycling team
12. Marek Bartůněk        CZE            Česká spořitelna - Accolade cycling team
 
výsledky XCO Gava ženy:
 
1. Karla Löffelamnn         CZE           Česká spořitelna - Accolade cycling team
2. Núra  Bosh                    ESP             Massi Bikes  
3. Alice Pirard                    BEL            Multitask Industries