O nás | OSTRA GROUP

Úspěch není samozřejmost. Je to štěstí, které přálo připraveným. Stojí za ním spoustu práce, odhodlání a obvykle i spojení se silným a spolehlivým partnerem, který vám nabídne plnohodnotné zázemí a pomůže vám na vrchol.

Takovým partnerem jsme my – OSTRA – skupina propojených firem z různých oborů. Patříme mezi největší poskytovatele služeb pro osobní a nákladní dopravu, zdokonalujeme jízdní vlastnosti vozidel a díky svým nemovitostem zajišťujeme podmínky pro podnikání i bydlení.

Věnujeme se oblastem, kterým rozumíme. Díky tomu a našim zkušenostem, které sbíráme již více než 70 let, máte jistotu, že se na nás můžete ve všem spolehnout.

OSTRA. Blíž k úspěchu.

V podnikání jsme úspěšní, a proto můžeme podporovat i sportovní aktivity a podpořit kvalitu života v našem regionu. Za každým úspěchem stojí spousta práce a odhodlání. Našim obchodním partnerům nabízíme plnohodnotné zázemí, mnohaleté zkušenosti a jistotu, že se na nás mohou ve všem spolehnout. A to samé platí i ve sportu. Na základě stejných hodnot podporujeme sportovce k úspěchům a k vítězství.

OSTRA. Blíž k vítězství.

Úspěšná obchodní spolupráce se stovkami našich zákazníků nám umožňuje podpořit ty, kteří se bez pomoci druhých neobejdou. Poskytujeme podporu městským organizacím, zájmovým spolkům, sdružením i jednotlivcům. Do podpory zapojujeme i naše zaměstnance, kteří aktivně vyhledávají ve svém okolí ty, kdo potřebují naši pomoc. Díky tomu jsme blíže všem, kteří takovou pomoc potřebují.

OSTRA. Blíž k lidem.

ADIP, spol. s. r. o.

Společnost ADIP, spol. s r.o. je lídrem v distribuci náhradních dílů, příslušenství pro nákladní automobily a autobusy v České republice a na Slovensku. ADIP je členem mezinárodní organizace TEMOT International.

CUBESPACE s. r. o.

Společnost CUBESPACE s.r.o. je předním českým dodavatelem modulových staveb pro široké spektrum použití. Modulární systém CUBESPACE je ideální volbou pro ubytovací, kancelářské, školské i multifunkční stavby.

ČSAD LOGISTIK Ostrava a. s.

ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je spolehlivým dodavatelem služeb v oblasti poskytování přepravních a logistických služeb. Celní služby, skladování, spedice, kombinovaná přeprava, letecká a námořní doprava.

ČSAD Ostrava a.s.

ČSAD Ostrava vlastní areály pro poskytování služeb spojených s osobní a nákladní dopravou v několika krajích České republiky. Spravuje autobusová nádraží, pronajímá nebytové prostory, plochy, dílny či sklady.

DONERRE SUSPENSION

DONERRE SUSPENSION nabízí produkty výjimečné kvality a spolehlivosti. Pro své tlumiče vyrábí většinu komponentů, a výrobní sortiment tvoří i další podvozkové komponenty pro sportovní a speciální vozidla.

FESH FESH GROUP v. o. s.

Zabývá se vývojem, stavbou a pronájmem závodních speciálů, poskytováním servisního zázemí pro profesionální i amatérské závodníky. Jejím cílem je poskytování sportovních produktů a služeb.

KAR group, a. s.

Společnost poskytuje servisní služby pro zákazníky provozující osobní a nákladní dopravu. Je autorizovaným dealerem značek FORD TRUCKS, IVECO BUS, FÉNIKS BUS, ROŠERO a BUZOLA. Zabývá se také prodejem, servisem a pronájmem obytných vozů ADRIA.

Nikey s. r. o.

Společnost Nikey s.r.o. provozuje řetězec 13 mycích a 17 čerpacích stanic s vyspělými technologiemi, které se specializují na nákladní a autobusovou dopravu po celé České republice. Flexibilní programy tankování a mytí vozidel.

STK RITZ s.r.o.

Je pověřena k výkonu státního odborného dozoru nad technickým stavem silničních a zvláštních vozidel, který ukládá povinnost provozovatelům vozidel přistavit vozidlo na svůj náklad k pravidelnému měření emisí a technické prohlídce v předepsaných lhůtách.

TESTCAR s. r. o.

Společnost TESTCAR provozuje v současné době sedm stanic technické kontroly pro nákladní vozidla a autobusy. Nabídku svých služeb doplňuje tzv. individuálními dovozy, stavbami a přestavbami a také technickými prohlídkami vozidel dle ADR.

SCHÄFER a SÝKORA TRUCK PARTS s.r.o.

Společnost Schäfer a Sýkora Truck Parts má více než 30letou zkušenost v prodeji a distribuci náhradních dílů a příslušenství pro nákladní automobily a autobusy. Disponuje 13 prodejnami a 70 zaměstnanci. Od března 2022 je součástí skupiny OSTRA.


JSME OSTRA Firemní profil společnosti

Operační program: Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost