O skupině

Úspěch není samozřejmost. Je to štěstí, které přálo připraveným. Stojí za ním spoustu práce, odhodlání a obvykle i spojení se silným a spolehlivým partnerem, který vám nabídne plnohodnotné zázemí a pomůže vám na vrchol.

Takovým partnerem jsme my – OSTRA – skupina propojených firem z různých oborů. Patříme mezi největší poskytovatele služeb pro osobní a nákladní dopravu, zdokonalujeme jízdní vlastnosti vozidel a díky svým nemovitostem zajišťujeme podmínky pro podnikání i bydlení.

Věnujeme se oblastem, kterým rozumíme. Díky tomu a našim zkušenostem, které sbíráme již více než 70 let, máte jistotu, že se na nás můžete ve všem spolehnout.

Nejsme jen podnikatelé, jsme i patrioti, jež chtějí, aby jejich region prosperoval. Podporujeme školy, nemocnice, neziskové organizace, sportovní kluby. Snažíme se, aby byly lepší. Hledáme a vytváříme nové příležitosti pro všechny, kteří mají potenciál. Pomáháme vyniknout těm, kteří jsou připraveni uspět.

OSTRA. Blíž k úspěchu.

Elektronická prezentace ke stažení

ADIP, spol. s. r. o.

Společnost ADIP, spol. s r.o. je lídrem v distribuci náhradních dílů, příslušenství pro nákladní automobily a autobusy v České republice a na Slovensku. ADIP je členem mezinárodní organizace TEMOT International.

CUBESPACE s. r. o.

Společnost CUBESPACE s.r.o. je předním českým dodavatelem modulových staveb pro široké spektrum použití. Modulární systém CUBESPACE je ideální volbou pro ubytovací, kancelářské, školské i multifunkční stavby.

ČSAD LOGISTIK Ostrava a. s.

ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je spolehlivým dodavatelem služeb v oblasti poskytování přepravních a logistických služeb. Celní služby, skladování, spedice, kombinovaná přeprava, letecká a námořní doprava.

ČSAD Ostrava a.s.

ČSAD Ostrava vlastní areály pro poskytování služeb spojených s osobní a nákladní dopravou v několika krajích České republiky. Spravuje autobusová nádraží, pronajímá nebytové prostory, plochy, dílny či sklady.

DONERRE SUSPENSION

DONERRE SUSPENSION nabízí produkty výjimečné kvality a spolehlivosti. Pro své tlumiče vyrábí většinu komponentů, a výrobní sortiment tvoří i další podvozkové komponenty pro sportovní a speciální vozidla.

F TRUCKS a. s.

Společnost F TRUCKS a.s. je importérem nákladních vozidel Ford Trucks. Kvalita, odolnost, efektivita a nízké celkové provozní náklady jsou základními kameny globální strategie značky Ford Trucks.

FESH FESH GROUP v. o. s.

Zabývá se vývojem, stavbou a pronájmem závodních speciálů, poskytováním servisního zázemí pro profesionální i amatérské závodníky. Jejím cílem je poskytování sportovních produktů a služeb.

KAR group, a. s.

Společnost poskytuje servisní služby pro zákazníky provozující osobní a nákladní dopravu. Je autorizovaným dealerem naček FORD TRUCKS, IVECO BUS, FÉNIKS BUS, ROŠERO a BUZOLA. Zabývá se také prodejem, servisem a pronájmem obytných vozů ADRIA.

Nikey s. r. o.

Společnost Nikey s.r.o. provozuje řetězec 13 mycích a 17 čerpacích stanic s vyspělými technologiemi, které se specializují na nákladní a autobusovou dopravu po celé České republice. Flexibilní programy tankování a mytí vozidel.

TESTCAR s. r. o.

Společnost TESTCAR provozuje v současné době sedm stanic technické kontroly pro nákladní vozidla a autobusy. Nabídku svých služeb doplňuje tzv. individuálními dovozy, stavbami a přestavbami a také technickými prohlídkami vozidel dle ADR.