Stanice technické kontroly v Novém Jičíně se přestěhovala do zbrusu nových prostor

Stanice technické kontroly v Novém Jičíně se přestěhovala do zbrusu nových prostor

28. 02. 2021 | Společnost STK Ritz s.r.o., která se v roce 2019 připojila pod křídla skupiny Ostra, začala nabízet své služby v novostavbě STK, díky čemuž se stala jednou z nejmodernějších STK v České republice.

Stanice technické kontroly v Novém Jičíně se přestěhovala do zbrusu nových prostor

Dosavadní činnost, kterou doposud vykonávala v nevyhovujících prostorách, navíc rozšířila o měření emisí. Zákazník tak má možnost provést jak prohlídku STK, tak měření emisí na jednom místě. STK Ritz provádí technické prohlídky osobních a nákladních vozidel do 3,5 tuny, traktorů a přípojných vozidel.

„Stavba nové zkušební haly a kanceláři STK začala vloni v srpnu. Na čtyřicetimetrovou halu linky STK přímo navazují dvě pracoviště emisí a kancelářská budova se zázemím pro zákazníky a zaměstnance. Opravou nevyhovujících zpevněných ploch také vznikly nové parkovací plochy pro vozidla zaměstnanců i zákazníků.“ uvedl k otevření nové STK Pavel Rubeš, jednatel společnosti. 

Zkušební hala je postavena z ocelových konstrukcí a sendvičových panelů. Navazující kancelářská budova je vystavěna z modulů dodaných společností Cubespace. Výhodou tohoto řešení je rychlá montáž a možnost stavět v jakémkoliv počasí. 

Společnost Testcar, majitel STK Ritz s.r.o., je od roku 1996 provozovatelem sítě stanic technické kontroly pro vozidla s hmotností nad 3,5 tuny, autobusy, traktory a jejich přípojná vozidla. Akvizicí STK Ritz tak Testcar vstoupil i do segmentu provádění technických prohlídek osobních vozidel.

„Konkurence v oblasti STK pro osobní automobily je značná. Abychom uspěli, musíme nabízet více než ostatní. Proto jsme investovali do nového areálu a zlepšení služeb pro zákazníky. Stavíme zejména na odborných znalostech a zkušenostech našich pracovníků.  Díky naší dlouholeté zkušenosti s provozováním STK jsme schopni nabízet kvalitní a rychlé služby“ řekl dále pan Rubeš, jednatel společnosti. 

Ani během koronavirové epidemie není provoz STK omezen. Řidiči by však měli být ohleduplní vůči ostatním, používat ochranu dýchacích cest a pokud možno vyčkat na pokyn techniků STK v pohodlí svého vozidla.

Máte zájem o STK? Kontaktujte nás zde

Máte zájem o modulární stavby CUBESPACE? Kontaktujte nás zde