Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

24. 05. 2023 | Předposlední květnový víkend se, jako každoročně, v mohelnických lohemech u Křemačova konala prestižní událost - Velká cena Mohelnice Truck Trial.

Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

Předposlední květnový víkend se, jako každoročně, v mohelnických lohemech u Křemačova konala prestižní událost - Velká cena Mohelnice Truck Trial. Tento závod je nejen součástí Mezinárodního mistrovství České republiky v truck trialu, ale také přitahuje pozornost nadšených fanoušků a diváků z širokého okolí. Díky skvělému počasí se na místě sešly tisíce lidy, které se těšily na vzrušující závody a nezapomenutelné představení naší závodní Tatry Jamal z týmu FESH FESH.

Závodníci se postavili před náročné technické tratě, které kladly extrémní nároky na jejich dovednosti a vytrvalost. Vzájemná soutěž a boj o nejlepší časy zajistily divákům neuvěřitelný adrenalinový zážitek. Každé vozidlo se prokazovalo v různých disciplínách, jako je překonávání strmých svahů, brodění vodních překážek a navigace přes překážková pole plná nerovností a balvanů.

Náš tým, FESH FESH, se rozhodl představit svou závodní Tatru Jamal, která si získala obdiv diváků i odborníků a skončil na letošním Dakaru 9.místě.

Celý víkend byl plný vzrušení a adrenalinu, a to nejen pro závodníky, ale i pro všechny přítomné diváky. Velká cena Mohelnice Truck Trial se stala skutečným svátkem motoristického sportu a zanechala všem nezapomenutelné zážitky. Rádi se budeme těšit na další ročník, který slibuje ještě větší vzrušení a skvělé závody.